Жіночі головні убори гуртом. Рекомендації щодо правильного підбору шапки, кепки, снуди, чалми, пов'язки та інших головних уборів будуть вашою головною запорукою впевненості в покупці для себе і почуттям прекрасного настрою. Зараз ми розповімо найкорисніші поради, потрібні будь-якому покупцеві для вибору ідеальної шапки – чоловічої, жіночої чи дитячої. Ми живемо у чудовий час у чудовій країні, що є дуже різноманітною та красивою з погляду природи, багаторічної культури та відмінних людей, і за рахунок свого багатогранного клімату. Категорично виражені погодні сезони диктують нам склад нашого гардеробу та актуальний вибір аксесуарів. У наших зимових погодних умовах однією шапкою буде мало! Адже вже влітку потрібно шукати бейсболки, щоб не перегрітися, взимку шапку, снуд чи пов'язку тепліше і шарф довше, а в період між сезонами теплий трикотажний головний убір чудово знадобиться. Така ситуація звичайно підходить і дає грунт для заробітку, і завдяки цьому завойовує багато нових клієнтів, перетворюючи їх на постійних покупців.

ОПТОВИЙ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН ГОЛОВНИХ УБОРІВ - ВЕЛИКИЙ КАТАЛОГ З ЦІНАМИ

Але це ще не все, виробникам головних уборів потрібно тримати прийнятну оптову ціну та високий рівень якості для утримання споживачів та залучення їх у торгові точки, також потрібно зарекомендувати своє виробництво та компанію загалом як професіонала своєї справи-для отримання лояльності покупців. А зараз ми підкажемо кілька базових порад для правильного вибору шапок, завдяки яким ви зробите правильний вибір головного убору навіть найвибагливішого покупця. Для підкреслення стилю ще необхідно підібрати красиві аксесуари, точно потрапивши в загальний стиль одягу. Також досвідчений продавець може на око побачити покупця, розповісти про його стиль, додатково проконсультувавшись якому одягу він віддає перевагу - після чого на базі цієї інформації вибрати все за вищим розрядом. Будьте уважні при виборі колірної гами, щоб головний убір не виділявся сильно із загальної концепції, а красиво та стильно підходив під відтінок шкіри та довжину волосся. Для класики краще підбирати капелюхи, берети, пов'язки в'язані теплі шапочки, а більш спортивний образ прикрасити або бейсболкою або кепкою.

Головні убори оптомВ останніх колекціях світові дизайнери експериментують пропонуючи носити спочатку непоєднувані речі, виїжджаючи на різкому контрасті, але такий стиль не всім підходить.

Поєднувати зовсім різні речі, можна але потрібно ще вміти або бути людиною, яку це легко дається завдяки гарному смаку, також рекомендуємо використовувати подібні мікси в певному мега сучасному суспільстві. Головні убори під модний стиль верхнього одягу Мега важливо вміти підібрати шапку жіночу, чоловічу чи дитячу під певний тип обличчя. За допомогою різних шапок можна трохи відкоригувати або збалансувати риси обличчя, візуально перекинути погляд пухких щічок, ширшого чола; максимально вигідно підкреслити переваги будь-якої зовнішності.

Власницям стандартного овального обличчя йдуть практично всі головні убори - єдиний момент правильно вибрати висоту шапки. Круглолицьим дівчатам рекомендуйте теплі в'язані шапки з вертикальним візерунком та одним або двома помпонами, берети, хомути.

Жінкам з типом обличчя накштаулт трикутник або серце необхідно прикривати лоб, переключаючи увагу на контури очей і вилиць за допомогою кепки, капелюшка.

Ромбовидній особі дівчат потрібно візуально додати обсягу у верхній частині і округлити риси обличчя. Що легко робить чалма, шапка модний крислатий капелюх жіночий з круглою тулією. Обличчя квадратоподібне симпатично виглядає з хомутами, снудами і капелюхом. Підбираємо головний убір з огляду на тип обличчя Буває клієнту не зовсім подобається, або здається, що шапки йому не підходять, але це не завжди так, потрібно запропонувати формовані моделі: капелюхи, кашкети, вушанки, кепки, снуди, хутряні вироби або бейсболки. Клієнт сам побачить, який йому краще підходить і як вигідно підкреслюють форму голови, тим самим підкреслюючи лише переваги, тут головне дати можливість максимуму примірок різних виробів! Як стає зрозуміло тільки шляхом різнопланових примірок можна знайти ту єдину ідеальну шапку, яка підходить саме вам. Потрібно дати можливість клієнту трохи поекспериментувати та пробувати зовсім нові стилі, тоді і вибір стане легшим і гарантовано вдало підібрати йому найкращий головний убір. Не забувайте приділяти частинку свого дорогоцінного часу на аксесуари, якими можна круто прикрасити образ, зробити його більш модним, надати деяку індивідуальність і унікальність. Рекомендуємо вам переглянути кілька сторінок нашого інтернет-магазину, щоб побачити весь асортимент пропонованого товару і з упевненістю купити оптом шапки у величезному виборі з гарантовано низькою ціною безпосередньо від виробника.

Ми завжди будемо раді стабільній співпраці! І зробимо для Вас все можливе!