Компанія ПРАДЕКС (Київ, Хмельницький) займається оптовим пошиттям головних уборів і пропонує вигідно купити бейсболки оптом зі швидкою доставкою по всій Україні також включаючи відправки за кордон. Одним із пріоритетів компанії є максимальний облік потреб своїх клієнтів, що на виході дає лише високоякісні товари як особистого відшиву, так і співпрацю з провідними виробниками за взаємовигідними цінами. Щороку ми збільшуємо темпи виробництва та нарощуємо міцні партнерські зв'язки з лідерами галузі та вітчизняними брендами. Завдяки чому наші клієнти мають унікальну можливість купити бейсболки оптом від виробника за вигідними цінами. В онлайн-маркетплейсі Shapka-Pradeks великий асортимент для купити кепки та бейсболки оптом таких брендів як Pradeks, ALEX, Atrics, Braxton, Lider, MAZUR, SAMSON і т.д.

Ми завжди дуже уважно стежимо за модними трендами на всіх онлайн та офлайн ринках, щоб забезпечити наших покупців лише найкращими затребуваними головними уборами, що в результаті дадуть відмінний заробіток нашим партнерам забезпечуючи гарний прибуток.

Прадекс - Один із найкращих виробників БЕЙСБОЛОК!

Здавна так повелося, що бейсболки та кепки – це чудовий чоловічий головний убір, але в моду приходять зміни і згодом цей стереотип трохи зруйнувався. Адже Бейсболки та кепки стали дуже різноманітними та широкоформатними, будучи незамінним аксесуаром як і жіночим так і дитячим масово заповнюючи гардероби модників та модниць по всій планеті. Також кепки та бейсболки перестали носити суто спортивний характер, як вони спочатку задумувалися аксесуар для зручності у спорті. Сьогодні широко затребувані стали бейсболки для жіночої аудитоврії і нікого не дивує і незворушно, коли не чоловік а саме дівчина носить і кросівки і бейсболку в поєднанні з сукнею.

На сторінках нашого інтернет-магазину Ви легко знайдете і зможете зробити покупки в достатній кількості актуальних БЕЙСБОЛОК для чоловіків, жінок і підлітків.

У нас у каталозі Ви зможете купити як молодіжні моделі, так і доросліші, класичні бейсболки та шапки орієнтовані на ширше коло покупців. Якщо одним із напрямків вашої торгівлі займає підліткові головні убори, то дитяча бейсболка, шапка, кепка оптом це те, що Вам потрібно для стабільної роботи вашої справи забезпечуючи потужні пропозиції своїм базовим клієнтам у будь-який період року.

Головні убори оптом

Це унікальний модний тренд, який все більше набирає обертів і велику популярність і поки ніяк не збирається зникати в минуле, так як такий формат одягу дуже зручний і легкий при використанні, що дає високу комфортність і не сковує руху. Завдяки цій тенденції важливе рішення купити кепки та бейсболки оптом буде максимально правильним затоварюванням. як не крути сьогодні потрібно грамотно купити бейсболки оптом у компанії ПРАДЕКС – це буде найкраще оптове придбання з максимальною фінансовою вигодою безпосередньо від виробника, що підтверджується не тільки ціною, але й виключно затребуваними та модними головними уборами на ринку, весь ми знаходимо чіткий індивідуальний підхід до всіх покупців. та пропонуємо дуже гнучку цінову політику від першої особи!

В онлайн-інтернет-магазині можна купити МОДНІ жіночі та чоловічі бейсболки оптом. Адже ми як український виробник не в жодному разі не відстаємо від нових світових стильних трендів, через що кепки та бейсболки мають величезний попит майже цілий рік, як серед підлітків і чоловіків, і жінок.

Наш асортимент включає МОДНА ШАПКА і БЕЙСБОЛКА або звичайні кепки, в різноманітних колірних рішеннях є ультрамодні бейсболки і з вишивкою, печаткою, і з міцними козирками різних зразків.

Каталог уборів для голови регулярно збільшується та оновлюється, даючи можливість вам купити бейсболки оптом найрізноманітніших типів.


Замовляючи бейсболки оптом у "ШАПКА-ПРАЄДКС" ви гарантовано отримаєте чудовий прибуток та задоволення від співпраці!